+48 668 616 169

O firmie

letecky_zaber

COLORLAK POLSKA Sp. z o.o. jest oddziałem największej czeskiej fabryki farb i lakierów. W 2013 r. producent czeski rozpoczął działalność na rynku polskim otwierając filię firmy w Nowej Soli. Firma w swojej 85-letniej działalności zbudowała partnerskie relacje biznesowe ze swoimi Klientami oraz dostarczyła pełną gamę nowoczesnych wyrobów przetestowanych w profesjonalnej bazie laboratoryjno-badawczej.

Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz zamiarem podniesienia jakości naszych usług, zostały utworzone specjalistyczne działy zajmujące się określoną branżą. Dodatkowy atut naszego przedsiębiorstwa stanowią wykwalifikowani i kompetentni specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu oferujemy Państwu profesjonalne wsparcie techniczne. Posiadamy własną flotę dystrybucyjną, przez co czas dostawy produktów do klienta został znacznie skrócony.

Celem firmy jest sprzedaż wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klienta oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb Klientów wiedząc, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.

Ofertę firmy stanowią:

  • Produkty do przemysłu (podkłady, bazy, nawierzchnie, rozcieńczalniki,)
  • Produkty do drewna (impregnaty, lazury, oleje)
  • Produkty do budownictwa (farby wewnętrze i zewnętrzne, tynki)

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.